відділ екскурсій(067) 470-82-18

Національний музей
народної архітектури та побуту
beta v1.0

Виставка «Українського народного одягу та предметів побуту з фондів НМНАПУ кінця ХVІІІ – середини ХХ століть»

22
серпня

В рамках проекту «Благословенна Україна» буде представлена унікальна колекція українського народного одягу та предметів побуту з фондів Національного музею народної архітектури та побуту України.

 

З 22 серпня по 13 вересня 2015 року Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей столиці відвідати унікальну виставку «Українського народного одягу та предметів побуту з фондів НМНАПУ кінця ХVІІІ – середини ХХ століть», яка відбудеться в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик,1) в рамках прокту «Благословенна Україна».

Відвідувачі виставки зможуть побачити кращі зразки українського народного одягу та декоративно-ужиткової тканини кінця ХVІІІ – середини ХХ століть з фондів музею, багато з них експонуються вперше. Жіночі, чоловічі та дівочі комплекти одягу представлені традиційно для окремих областей України: Полтавської, Черкаської, Київської, Чернігівської Луганської та Донецької.

Окрему увагу привертають комплекти українського народного одягу та декоративно-ужиткових предметів, виготовлених в Луганському та Донецькому регіонах у кін. ХІХ – поч. ХХ ст. На представлених експонатах відвідувачі зможуть побачити як своєрідність так і традиційність технік та засобів виготовлення народного вбрання та інших побутово-ужиткових предметів.

Інформаційний матеріал до виставки подається в етикетажу та анотаціях. Екскурсії проводить науковий співробітник музею.

Виставка розрахована як на широкий загал відвідувачів різних вікових категорій, так і на коло фахівців в галузі історії, культури та етнографії.