відділ екскурсій(067) 470-82-18

Національний музей
народної архітектури та побуту
beta v1.0

Дитячій табір "Козак-2015"

29
травня

Двадцять дев'ятого травня, як тільки в школах пролунав останній дзвоник, у музеї Пирогово провели тестовий одноденний табір «Козак-2015». 

Двадцять дев'ятого травня, як тільки в школах пролунав останній дзвоник, у музеї Пирогово провели тестовий одноденний табір «Козак-2015». Приїхало двадцять шість хлопчиків та дівчаток, випускників 4-го класу спеціалізованої школи № 304 м. Києва Святошинського району. На заваді не став навіть дощ, який почався з самого ранку й закінчився близько шістнадцятої години. Дітей зустрів тренер, Кобзар Ігор Володимирович, чемпіон України з бойового гопака, пройшлися по музею до місця проведення табору, у стан козаків з Хортиці, обрали Отамана серед дітей та прослухали інструктаж. 

Далі всі прийняли активну участь в майстер-класі з приготування козацької страви кулішу, який з апетитом скоштували діти під козацькі побрехеньки. Після смачного обіду провели квест з пошуку скарбів, де були задіяні різні тренувальні елементи: силові змагання,стрільба із лука, володіння шаблею,нагайкою і списом. На закінчення дітей розважив клоун містер «Шарик» майстер – класом з надувними кульками. О вісімнадцятій годині, діти втомлені і задоволені поїхали по домівкам. 

Тож запрошуємо дітей до табору «Козак-2015», який буде проходить у музеї Пирогово в літній період. Програма передбачає дводенний заїзд у будь-який зручний для батьків період.

Звертатись за телефоном до Кобзара Ігора Володимировича.:

095 697 21 73;

097 290 98 37.